O nás

.. narodila jsem se 18. 10. 2006 mamince Beckynce od Vrátenské hory a tatínkovi Hassovi z Adrianinho dvora v chovatelské stanici "Z Pankráckého vršíčku" společně s devíti sourozenci (7 kluků a 2 holčičky). Takže jsme mamince dávali pěkně zabrat, ale nebyla na to sama, protože jí s náma pomáhala teta Atima (maďarský ohař). Podle PP se jmenuji Arlet z Pankráckého vršíčku, ale páníčci mi říkají Abby, ale taky někdy Ebuše nebo ještě hůř, když dělám věci, které bych neměla.:-))

Už mám zasebou dva veselé roky života a abych se nenudila tak mi páníčci letos v červnu přivezli novou kamarádku. Je to moje nevlastní sestřika Brook, která se narodila 16.04.2008 stejné mamince jako jsem se narodila já jen tatínek je Sireva Drake a má 5 sourozenců. Nejdříve se mi vůbec nelíbila, ale nakonec se znás staly velké kamarádky. A hlavně už tu nejsem sama na vymýšlení lumpáren a ve dvou to jde vždy lépe...:-D

Ale neděláme spolu jen lupárny, ale taky chodíme na cvičák, občas na nějakou tu výstavu a honíme po poli zajíčky a koropte. Ale úplně nejradši vyrážíme s páníčkama na velké výlety, které si všichni moc užíváme.

Tak to je o nás asi tak všechno.Jsme prostě dvě normální výmarský slečny z Pankráckého Vršíčku.

A pokud máte nějaký názor nebo připomínku, tak nám klidně napište nějaký vzkaz. Budeme moc rády.

Pac a pusu posíají Abby a Brook